Av. Arb. Eren Özden
Kurucu Ortak

İlk ve orta öğrenimini Karabük Yenişehir İlkokulunda, lise öğrenimini ise Karabük Anadolu Lisesinde tamamlayan Eren Özden Konya Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 2007 yılında mezun olmuştur. 

2007-2008 yılları arasında Ankara’da mesleki stajını tamamlayarak 2009 yılında İstanbul Barosu kaydı ile Avukatlık mesleğine adım atmıştır.

Türkiye’de kurulu çok ortaklı kurumsal hukuk ofislerinde Yönetici Ortak Avukat pozisyonunda hukuk direktörlüğü yapmış, özellikle Gayrimenkul Hukuku, Ticaret, Şirketler ve Sözleşmeler Hukuku alanlarında çalışmalar yürütmüştür.

2011 yılında Yönetici Ortak pozisyonuna atanarak kademeli olarak ofisin idari yönetimi, tüm dava süreçleri ile beraber Danışmanlık ve İcra departmanlarının yönetiminde söz sahibi olarak uzun yıllar görev almıştır.

2010-2016 yılları arasında Boğaziçi Elektrik A.Ş. vekilliği kapsamında İstanbul Avrupa Yakası kaçak elektrik ceza davaları ve alacak takiplerini yürüterek hem Ceza hem İcra Hukuku alanlarını deneyimlerine eklemiştir.

2010-2018 yılları arasında Telekomünikasyon ve Finans sektöründe Türkiye’nin lider kuruluşlarına Yasal Takip/Alacak Takip konularında performans odaklı çözümler sunmuş, tahsilat operasyonlarına liderlik yapmıştır.

2017 yılında mesleki şartları yerine getirerek Adalet Bakanlığı Arabuluculuk eğitimini tamamlamış ve yeterlilik alarak “Arabulucu” ünvanına sahip olmuştur. 2018 yılında ise Uzlaştırmacı Eğitimini tamamlamıştır. 

Eren Özden 2019 yılında kurmuş olduğu “PERİT Avukatlık Danışmanlık” ofisi ile sektörde edindiği deneyimlerini müvekkilleri ile buluşturmaya devam edecektir.

Yol Tarifi